Яценюк наказав карати львівських паліїв сухої трави

  Яценюк наказав карати львівських паліїв сухої трави

 Відповідальність не омине жодного винного у підпалах лісів. Кожен випадок повинен детально розслідуватись, адже це спричиняє мільйонні збитки для української економіки.
На цьому у п’ятницю, 14 серпня, наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє  прес-служба  Львівської обласної державної адміністрації.
Від Львівської області участь у селекторі взяв перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський.
Звертаючись до керівників областей, прем’єр-міністр зазначив, що кожен палій має відповісти згідно із законом. «Доки не завершаться кримінальні провадження і відповідні матеріали не будуть передані до суду по тим областям, де є умисні підпали, і винні не будуть притягнені до відповідальності, то всі наші вмовляння не палити ліс, ніхто не почує», – наголосив він.
А.Яценюк також доручив Міністерству внутрішніх справ разом з обласними управліннями і правоохоронною системою надати звіт про те, які кримінальні провадження порушені, які справи передані до суду, і що ще необхідно для притягнення до кримінальної відповідальності умисних паліїв.
Нагадаємо, через високу температуру повітря і підвищену загрозу виникнення пожеж на Львівщині заборонено спалення сухої трави та в’їзд транспортних засобів до лісів.
Протягом тижня у Буському районі виникло 10 пожеж. Серед них – дві пожежі у лісі,у Топорові. Горіли також торф у Хватові та Олеську, суха трава і чагарник в Ожидові, суха трава у Боложинові,сміття у Красному, безгосподарська будівля у Ріпнові.
Паліїв не знайшли.

Фото ліквідації пожеж у Боложинові і Ріпнові надали працівники Буської пожежно-рятувальної частини

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top