«Єднаймо Україну Тарасовим словом!» – під таким гаслом в актовій залі Буської ДМШ відбулись врочисті заходи

«Єднаймо Україну Тарасовим словом!» – під таким гаслом в актовій залі Буської ДМШ відбулись врочисті заходи

7 березня, в переддень 204-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, в актовій залі Буської дитячої музичної школи відбувся святковий концерт «Єднаймо Україну Тарасовим словом!».

Святкову концертну програму розпочала народна хорова капела «Освітяни», яка виконала безсмертні твори Кобзаря – «Заповіт», «Реве та стогне Дніпр широкий…» (художній керівник і диригент Надія Стецько, концертмейстер – Оксана Возняк).
Надалі слово мали керівники району Петро Мороз та Богдан Глова. Вони вручили подяки та подарунки двічі переможцю обласного етапу Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка, учениці 7 класу Буської гімназії Олесі Зохнюк та її наставнику – вчителю-словеснику Світлані Коваль.
Як зазначив у своєму виступі голова райради Богдан Глова, Тарас Шевченко став Великою Людиною, символом українського народу, який завжди був і залишається поряд з людьми у часи найбільших випробувань у боротьбі за свою свободу.
«Пам’ятаймо мудрість Кобзаря, виконуймо його настанови, будьмо гідними продовжувачами його справи та патріотами своєї землі», – сказав голова районної ради.
Різноманіття художніх номерів концертної програми, в основі яких було полум’яне слово Тараса Шевченка, вражало майстерністю та талановитістю їх виконавців, супроводжувалося щирими оплесками та вигуками «браво», що лунали з переповненої глядачами зали.

Участь у святковому двогодинному дійстві взяли: Зразковий ансамбль танцю «Арніка» (керівник і постановник Андрій Діяк); викладач Буської ДМШ Вікторія Підгірна; вокальний ансамбль «Галичанки» Буського БДБЮТ; керівник гуртка Буського БДЮТ Наталія Шишка; ансамбль «Промінці» (керівник Леся Поливода); юна вокалістка Тетянка Турчиняк, ансамбль бандуристів Буської ДМШ (керівник Стефанія Панкевич); учениця Буської гімназії Лілія Якимів; дует старшокласників Буської ЗОШ № 2 у складі Єви Огороднік та Михайла Хом’якевича (керівник Уляна Іванечко); хор духовної пісні Буського ДБЮТ на базі Буської гімназії імені Євгена Петрушевича (керівник Олександр Зеліско); ансамбль «Осінній акорд» Буської ЗОШ № 1 (керівник Микола Зеліско); читці Буського БДЮТ з літературно-музичною композицією «І мертвим, і живим….» ( керівник Марія Камінська); лауреат обласного конкурсу «Сурми звитяги-2017» – учень Заводської ЗОШ Іван Мамчура (керівник Андрій Василишин); дует у складі Марти Рутецької та Анастасії Гачкевич (керівник Олександр Зеліско).

Ведучими заходу концерт Марія Камінська та Павло Теодоровський.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top