Єпископ-еколог закликає взяти участь у заході «Година Землі»

Єпископ Михаїл Колтун, голова синодального комітету УГКЦ з питань екології, закликає 25 березня о 20:30 взяти участь у заході «Година Землі» і вимкнути необов’язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем життєдіяльності планети.

В архипастирському посланні, яке поручено прочитати в церквах в неділю 19 березня 2017 р. Б. і в день відзначення «Години Землі», написано:

«Земля, ще колись була пусткою… А тепер з Божої волі на ній ми живемо. Бог створив на землі усім людям достаток для життя. Так що це не припадково земля стала такою благодатною для усіх людей, які жили і живуть. Але і ми ще маємо пам’ятати, що і після нас захочуть люди жити так як і ми. І так як нам Бог ущедрив і зберіг цю землю, так і ми маємо її берегти для нас з вами теперішніх і для прийдешніх поколінь».

«В добрих намірах за збереження життя на землі заіснувала ініціатива «Година землі». В цей час ми місцями будемо гасити електричне світло і запалювали свічки, щоб цим заявити один одному, щоб ми усі взялись сумлінно підтримувати нашу матір-Землю, підтримувати природню екологію в навколишньому світі і екологію свого здоров’я, як тіла так і душі. Ми це маємо починати з себе, щоб бути прикладом і наукою до наслідування іншим. Довкілля, в якому живемо, маємо сприймати з Божої руки, яке Бог дав кажучи: «Будьте плідні й множітеся й наповняйте землю і господьствуйте єю …» /кн. Буття 1. 28/.

Практичні поради

Цьогоріч в рамках підтримки акції «година землі», протягом дня посадити «дерево миру» (це може бути одне символічне, або декілька у вигляді алеї).

25 березня 20:30 молитва при світлі свічок. Молитва на вибір, з душпастирем або без нього: вечірня, Ісусова молитва, вервиця чи Хресна дорога з екологічними роздумами.

Для людей доброї волі, які не зможуть бути спільно у храмі, але бажають долучитися пропонуємо погасити в своїх домівках необов’язкове світло та запалити свічу помолившись в наміренні: «За ласку розпізнання Божих дарів у створеному Ним світі та вміння їх раціонально використовувати».

Прес-служба єпархії

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top