Юні буські художники стали лауреатами Всеукраїнського фестивалю “Сурми звитяги”

Юні буські художники стали лауреатами Всеукраїнського фестивалю “Сурми звитяги”

У Львові завершився Всеукраїнський  XІХ дитячо-юнацького фестиваль мистецтв «Сурми звитяги».
Фестиваль проводиться щорічно за участю дітей, учнівської та студентської молоді. У цьогорічному фестивалі взяли участь близько 12000 учасників, у заключному етапі фестивалю – близько 2500 учасників. На великій сцені за чотири конкурсних дні пройшло 185 концертних одиниць. На малій сцені – 105 учасників у номінації «Художнє читання». На перегляд було подано 487 художніх робіт, 85 творів у номінації «Авторська поезія і проза».

У номінації «Графічна композиція», у старшій віковій категорії 1 місце здобув – Ярміл Сергій, вихованець Буського БДЮТ Львівської області, керівник Гачкевич Катерина

ІІІ місце – Захаров Богдан, учень Ожидівської ЗОШ І-ІІІ ст. Буського району Львівської області, керівник Якимів Г.М.

Урочиста церемонія нагородження переможців дипломами відбудеться 3-го грудня 2018 року у Львівському національному академічному театрі імені Соломії Крушельницької.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top