Юрій Липа – апостол нового українства

Юрій Липа – апостол нового українства

26 лютого в районному Народному домі Львівське видавництво «Каменяр» презентувало літературно-історичний портрет «Юрій Липа – апостол нового українства».

Свою книгу презентував Олег Гринів під назвою “Підкова у спадок: колаж на життєписі Юрія Липи та його дружини Галини Захарясевич” присвячена до Року Івана, Галини та Юрія Липи.
Презентувати книгу прибули поважні гості, а саме Дмитро Сапіга – директор видавництва “Каменяр”; Олег Гринів – професор, доктор філософських наук, письменник; Світлана Кучеренко – співробітник Благодійного фонду імені Івана та Юрія Лип, історик, авторка книги “Іван та Юрій Липи”; Юрій Дзюбина – внук Юрія Липи.
На зустріч з письменниками завітало чимало гостей, з них багато молоді, в залі панувала творча атмосфера, усі з цікавістю слухали.
Насамкінець завідувач сектору культури, молоді та спорту Людмила Ціхоцька подякувала поважним гостям за теплу, пізнавальну, патріотичну зустріч.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top