Юрій Липа – апостол нового українства

Юрій Липа – апостол нового українства

26 лютого в районному Народному домі Львівське видавництво «Каменяр» презентувало літературно-історичний портрет «Юрій Липа – апостол нового українства».

Свою книгу презентував Олег Гринів під назвою “Підкова у спадок: колаж на життєписі Юрія Липи та його дружини Галини Захарясевич” присвячена до Року Івана, Галини та Юрія Липи.
Презентувати книгу прибули поважні гості, а саме Дмитро Сапіга – директор видавництва “Каменяр”; Олег Гринів – професор, доктор філософських наук, письменник; Світлана Кучеренко – співробітник Благодійного фонду імені Івана та Юрія Лип, історик, авторка книги “Іван та Юрій Липи”; Юрій Дзюбина – внук Юрія Липи.
На зустріч з письменниками завітало чимало гостей, з них багато молоді, в залі панувала творча атмосфера, усі з цікавістю слухали.
Насамкінець завідувач сектору культури, молоді та спорту Людмила Ціхоцька подякувала поважним гостям за теплу, пізнавальну, патріотичну зустріч.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top