З 1 березня в Україні запрацює перше військове радіо “Армія FM”

З 1 березня в Україні запрацює перше військове радіо “Армія FM”, повідомляє  Міноборони на офіційній сторінці у Facebook654j65y4kl65-1200x545_c

“Армія FM” — перше в Україні військове радіо, яке створюють військові! Головне наше кредо — поінформувати, почути та підтримати! Створення “Армія FM” — це перший крок до інформаційної підтримки наших вояків, які сьогодні захищають Батьківщину на Сході України“, — йдеться на офіційній сторінці радіо у Facebook.

За інформацією, яка розміщена на офіційній сторінці радіо, в ефірі “Армія FM” транслюватимуть музику, новини, розповідатимуть про героїчні історії бойових командирів та солдат, надаватимуть корисні поради.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top