З 1 січня 2018 року замість традиційного пенсійного посвідчення можна отримати банківську картку 

З 1 січня 2018 року замість традиційного пенсійного посвідчення можна отримати банківську картку 

         Пенсійний фонд затвердив нові форми пенсійних посвідчень. Згідно з новим Порядком, пенсійні посвідчення для всіх пенсіонерів можуть виготовляти або в паперовій формі, або у формі платіжної картки – на вибір пенсіонера. Звісно, найперше електронні посвідчення виготовлятимуть для тих пенсіонерів, котрі отримують пенсію в банку, а не на пошті. На таке посвідчення-картку приходитиме пенсійна виплата, і нею можна розраховуватися будь-де. Платіжна картка, яка одночасно буде і пенсійним посвідченням, міститиме графічну та електронну інформацію про власника, ключі електронного цифрового підпису. Електронне пенсійне посвідчення виготовлятиме банк, у якому одержувач відкриє рахунок для виплати пенсії.  При заміні посвідчення одержувач пенсії повертає органу ПФУ попередньо видане паперове пенсійне посвідчення (у разі наявності), а банку – електронне, яке вони знищують. Щоб оформити пенсійне посвідчення у вигляді карти, необхідно написати заяву, а також надати паспорт, ідентифікаційний код і фотографію. Дані посвідчення виготовлятимуть протягом 30 робочих днів з дня прийняття заяви. Пенсійне посвідчення можна використовувати як платіжну картку до кінця терміну її дії (але не більше трьох років), в тому числі в разі закінчення терміну призначення пенсії. При цьому усі посвідчення  видані раніше, є дійсними до закінчення терміну їх дії.

Наталія Кузіна , начальник Буського відділу обслуговування громадян Бродівського об”єднаного управління ПФУ Львівської обл

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top