з 1 жовтня Буська ЦРЛ отримуватиме оплату від Національної служби здоров’я України за надані медичні послуги

з 1 жовтня Буська ЦРЛ отримуватиме оплату від Національної служби здоров’я України за надані медичні послуги

Як інформують у департаменті охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, станом на 4 вересня, 38 медичних закладів області уже підписали відповідні договори із Національною службою здоров’я України (НСЗУ). Серед цієї когорти медзакладів є і наша Буська центральна районна лікарня, про це повідомив головний лікар Євген Романюк.

Серед них: 29 комунальних закладів, які почнуть отримувати оплату від Нацслужби за надані ними медичні послуги. А також договори з НСЗУ уклали 9 приватних закладів.

Усі інші заклади повинні укласти контракт з Національною службою здоров’я до кінця 2018 року та перейти на прямі виплати за пацієнтів.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top