З 1 жовтня на Львівщині подорожчають приміські та міжміські маршрутки

З 1 жовтня на Львівщині подорожчають приміські та міжміські маршрутки

Про це під час прес-конференції заявив голова ЛОО ВГО «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» Іван Велійка, інформує кореспондент Leopolis.news.

«АТП це не тільки дизель і зарплата, а ціла інфраструктура – автопарк, який треба утримувати, обладнання, технічні засоби. Вартість електроенергії і газу кожен місяць збільшується, страховка росте. Від моменту останнього підняття тарифів паливо зросло на 10%. АТП цей тягар мусять нести на своїх плечах», – заявив Іван Велійка. Мінімальна вартість проїзду становитиме 6 грн.

За 1 км – 65 коп на приміських маршрутах та 55 коп у міжміських буде вартість без ПДВ та страхування.

Іван Велійка пояснив, що на міжміські та приміські маршрути підприємства-перевізники встановлюють тарифи самостійно.

ОДА прийняла до відома цю інформацію, бо регулювання тарифу відмінено, а отже органи влади лише інформують про підняття тарифів.

Як повідомляли, перевізники Львова також наполягають на підвищенні тарифів.

Леополіс

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top