З 1 жовтня на Львівщині подорожчають приміські та міжміські маршрутки

З 1 жовтня на Львівщині подорожчають приміські та міжміські маршрутки

Про це під час прес-конференції заявив голова ЛОО ВГО «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» Іван Велійка, інформує кореспондент Leopolis.news.

«АТП це не тільки дизель і зарплата, а ціла інфраструктура – автопарк, який треба утримувати, обладнання, технічні засоби. Вартість електроенергії і газу кожен місяць збільшується, страховка росте. Від моменту останнього підняття тарифів паливо зросло на 10%. АТП цей тягар мусять нести на своїх плечах», – заявив Іван Велійка. Мінімальна вартість проїзду становитиме 6 грн.

За 1 км – 65 коп на приміських маршрутах та 55 коп у міжміських буде вартість без ПДВ та страхування.

Іван Велійка пояснив, що на міжміські та приміські маршрути підприємства-перевізники встановлюють тарифи самостійно.

ОДА прийняла до відома цю інформацію, бо регулювання тарифу відмінено, а отже органи влади лише інформують про підняття тарифів.

Як повідомляли, перевізники Львова також наполягають на підвищенні тарифів.

Леополіс

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top