З 19 по 23 червня у 5 населених пунктах Буського району не буде світла

З 19 по 23 червня у 5 населених пунктах Буського району не буде світла

Зважаючи на виключення газу у населених пунктах району з 19 по 23 червня,  Буський РЕМ максимально скоригував планові ремонтні роботи в електромережі  і скоротив до мінімуму відключення світла, залишивши лише невідкладні роботи, про це повідомив Буському радіо начальник Буського РЕМу Микола Адамик.

Так , 19 червня та 21 червня відключення електроенергії буде частково у селі Ожидів на одній лінії електропередач зі сторони Закомар’я з 9.00. до 17.00.

19 червня з 9.00 до 17.00 та 21 червня з 9.00 до 17.00. частково буде відключення світла у селі Острів.

22 червня з 9.00 до 17.00 не буде світла у селах Теребежі, Циків, Хватів.

23 червня частково не буде світла на хуторі Переставки.

Буський РЕМ звертається до жителів району з проханням не перевантажувати електромережу, і вмикати електроприлади лише за нагальної необхідності, адже це може спричинити додаткові відключення електропостачання.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top