З 19 по 23 березня у Новомилятинській ЗОШ І-ІІІ ступенів Буського району відбувся тиждень духовності

З 19 по 23 березня у Новомилятинській ЗОШ І-ІІІ ступенів Буського району відбувся тиждень духовності

Кожен день розпочинався із молитви учнів, вчителів, працівників школи разом із о.Миколою Максимичем. 19 березня від о.Миколи учні старших класів дізналися про історію виникнення Великого посту та сучасні підходи до часу його проведення,

20 березня учні 6, 7, 8, 9 класів провели читання духовної поезії. 21 березня учні 5, 6, 7 класів відвідали храми у с. Н.Ріпнів, с.Ріпнів , де згадали історії виникнення та побудови цих церков разом з о.Ігорем Кухарем та о.Степаном Іванусою. 22 березня учні початкових класів разом з о.Степаном Бурком взяли участь у Хресній дорозі, яку підготували учні 3 класу разом з класним керівником Богданою Тимофіївною Петришин.

/Оксана Іваськів, вчитель християнської етики/

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top