З 25 червня відновлять рух електропотягу Золочів – Львів(графік) через станцію “Красне”

З 25 червня відновлять рух електропотягу Золочів – Львів через станцію “Красне”

??

Від завтра, 25 червня, на Львівщині поновлять рух 18 електричок. Через станцію “Красне” курсуватиме електропотяг Золочів – Львів.

Графік: 6:10 – відправлення станція Красне.

20:40 – відправлення станція Львів

А з 26 червня «Укрзалізниця» відновить залізничне сполучення зі Львовом потягів Інтерсіті+ та нічних швидкісних, які відправляться до Києва й Одеси.

Як повідомив на Facebook в.о. голови правління «Укрзалізниці» Іван Юрик, купити квитки можна вже сьогодні, 24 червня, після 11:00 через офіційний сайт компанії та в залізничних касах.

Крім того, судячи з інформації на онлайн-сервісі з продажу квитків, потяги, які раніше проїжджали через Львів транзитом, будуть зупинятися у Львові і на них теж можна придбати квитки починаючи з 27 червня – у напрямку Харкова, Ужгорода, Івано-Франківська.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top