З нагоди відзначення Дня Соборності України Буський район доєднався до всеукраїнської патріотичної акції “Міст єдності”

З нагоди відзначення Дня Соборності України Буський район доєднався до всеукраїнської патріотичної акції “Міст єдності”

З нагоди відзначення Дня Соборності України та 98-ї річниці Акту Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) у п’ятницю, 20 січня, учнівська молодь, керівники органів влади району взяли участь у патріотичній акції “Міст єдності”.
Протягом дня учні буських навчальних закладів, керівний склад РДА на чолі з головою Петром Морозом, а також голова райради Богдан Глова, прикрасили міст через річку Західний Буг в центрі Буська синьо-жовтою символікою: стрічками, повітряними кульками, витинанками. А ще розгорнули велике синьо-жовте знамено та співали Державний Гімн України біля пам’ятника Незалежності.

 

 

 

 

 

До Дня Соборності у Красному школярі прикрасили міст вишитими рушниками. Учні 9-х та 10-х класів Красненської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 разом з пластунами взяли на себе відповідальну місію – нагадати людям про ЄДИНІСТЬ всіх територій України від заходу до сходу. Учні прикрасили залізничний міст селища вишитими рушниками, гілочками ялинки з жовто-синіми стрічками та символом об’єднання – ланцюгом, який сплели з паперових стрічок учні 6-Б класу.

У Переволочному діти разом з вчителями сільської школи прикрасили міст між селами Стовпин і Переволочна синьо-жовтою символікою (стрічками, кульками) і виготовленим власноруч символом миру. До проведення акції долучився і сільський голова с.Переволочна Василь Колещук. Всі разом утворили «живий ланцюг» у пам’ять про Акт злуки і кожен відчув себе частинкою великої  і дружньої сім’ї, ім’я якій – Україна.

 

 

 

 

Щороку 22 січня по всій території України проходять різні патріотичні акції, присвячені Дню Соборності. Наймасовішою стала акція 1990 року, коли був організований перший “Живий ланцюг Соборності”, що об’єднав жителів України. Взявшись за руки, люди створили безперервний ланцюг від Львова до Києва. За підрахунками, в прагненні до відродження незалежної України в акції взяло участь від 1 млн. до 3 млн. осіб.

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top