З початку року платниками спрямовано на підтримку української армії більше 13 мільйонів гривень

З початку року платниками  спрямовано на підтримку української армії  більше 13 мільйонів гривень

Платники Буського, Бродівського, Перемишлянського та Золочівського районів відповідально та з розумінням ставляться до сплати військового збору, адже сьогодні важлива кожна гривня, яка находить для підтримки миру та стабільності в нашій державі, – повідомив начальник Буської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Анатолій Сисюк.

Відтак, протягом січня-травня 2017 року до Державного бюджету надійшло 13,2 мільйонів гривень військового збору. Зокрема, у травні  забезпечено  2,6 мільйона  гривень.

Військовим збором обкладаються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top