З різдвяною концертною програмою у Буську виступив заслужений артист України Ігор Богдан

З різдвяною концертною програмою у Буську виступив заслужений артист України Ігор Богдан

Разом з нашим відомим земляком бущан вітали колядками, віншуваннями, зимовими піснями гурт “Крайня хата” та юна бузецька вокалістка Тетянка Турчиняк.

Безкоштовний концерт, який відбувся у неділю, 20 січня, зібрав повний зал глядачів від стареньких бабусь до маленьких дітей. Усі вони прийшли до районного народного дому, аби вчергове послухати вічно живі шлягери маестро: “Не сип мила скла”, “Блукаюча зоря”, “Галичани”, новорічні та різдвяні пісні, які по особливому звучать у виконанні Ігоря Богдана.
Глядачі підспівували та щирими оплесками, букетами квітів дякували за чудовий настрій співакові, який у паузах поміж піснями жартував, розповідав про своє життя в Україні та Канаді, танцював разом з дітьми, згадував своє дитинство та творчість.
Вже цього року, як зазначив Ігор Богдан, відбудуться його сольні концерти з нагоди 35-річчя творчої діяльності. Тому присутність на них земляків буде для нього приємним подарунком. А ще співак виконав свою давню обіцянку та передав до місцевого краєзнавчого музею один зі своїх улюблених концертних костюмів.

Зі словами щирої подяки за феєричний двогодинний концерт звернувся до Ігоря Богдана, гурту “Крайня хата” і Тетянки Турчиняк голова райдержадміністрації Петро Мороз. Керівник подарував артистам корзини квітів і запросив знову до древнього Буська, де їх люблять і завжди чекають вдячні глядачі.

Довідково.

Ігор Богдан – відомий співак, заслужений артист України, кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ступеня, почесний громадянин Буського району. Народився 4 червня 1954 р. у селі Гутисько-Тур’янське Буського району Львівської області. Закінчив інститут театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого (1976).

Початок співочої кар’єри Ігоря Богдана припав на кінець 70-х років. На той час він був учасником ансамблю «Ватра», який дав змогу спалахнути багатьом талановитим артистам.

Через деякий час співак покинув цей колектив і разом зі скрипалем Олегом Кульчицьким створив новий гурт, який мав би називатися «Рекрут», але через певні обставини радянської дійсності довелось прийняти назву «Гурт Олега Кульчицького» на честь його головного засновника.

Період роботи у гурті був дуже плідним. Музиканти створили такі прекрасні програми як «Козацькому роду нема переводу», «Ще не вмерла Україна», «Славіте Його». Вперше за всю історію української естради гурт створив шевченківську програму, у якій показав молодого Тараса Шевченка в естрадному жанрі.

Після «Гурту Олега Кульчицького» співак створив свій колектив «Галичани», у якому були найкращі музиканти Львова і не тільки. Наприклад, зі «Світязя» забрали прекрасного музиканта Михайла Мусієнка – вокаліста, клавішника, виконавця «Місячної дороги».

З «Галичанами» (яка згодом стала групою «Гетьмани») Ігор Богдан поїхав на гастролі до Канади, де зустрів свою майбутню дружину і, одружившись через два роки, вирішив жити в цій країні з 1992 р.

Ігор Богдан має чудову сім’ю: дружину Катерину і трьох дітей: Роксолану-Оріанну, Марка-Миколу і Вікторію-Анну. Його дружина є президентом Спілки української молоді у Калґарі.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top