З вересня українцям підвищать мінімалку та перерахують пенсії: озвучено суми

З вересня українцям підвищать мінімалку та перерахують пенсії: озвучено суми

Мінімальна зарплата зросте на 277 грн.

В Україні від вересня підвищать мінімальну заробітну плату на 277 грн – від 4723 грн до 5000 грн. Завдяки цьому у 1,5 мільйона осіб зростуть пенсії.

Про це в ефірі Україна 24 розповів радник міністра соцполітики Микола Шамбір.

За його словами, це пов’язано з тим, що українці старше 65 років, які виконали вимоги щодо стажу, мають право отримувати не менше 40% мінімалки. Слід зауважити, що до вересня мінімальна пенсія для українців, які мають 65 років і виконали умови трудового стажу, становить 1889 грн. Від вересня сума становитиме дві тисячі гривень.

Шамбір каже, що навантаження на бюджет це не принесе. «Практично всі пенсії зараз підлягають підвищенню. Є пенсії, які зараз не індексуються. Але також ми працюємо над тим, щоб в наступному році повністю охопити всіх питанням індексації», – пояснив радник міністра соціальної політики.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top