За півроку на дорогах Львівщини травмувалося 1746 людей. Звернення Буської РДА до жителів району

 За півроку на дорогах Львівщини травмувалося 1746 людей.

Звернення Буської РДА до жителів району

ЗВЕРНЕННЯ

до депутатів усіх рівнів, громадських активістів, священнослужителів, представників органів місцевого самоврядування, жителів Бущини!

Районна державна адміністрація вважає своїм обов’язком ще раз звернути увагу кожного з Вас до кричущої проблеми смертності й травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод в Україні. Вже зараз кількість смертей на дорогах є більшою, аніж кількість людей, яких Україна щодень втрачає у війні з російськими окупаційними військами на сході.

Спочатку року на дорогах Львівщини травмувалося 1746 людей,  кожна п’ята ДТП, яка сталася,  – зі смертельними наслідками для її учасників.

Сумна статистика свідчить, що за 6 місяців 2017 року в Україні сталося понад 76,6 тис. ДТП, у яких загинуло 1377 осіб. У середньому протягом доби стається 423 аварії. За кількістю ДТП «лідирують» Миколаївська, Львівська та Тернопільська області. Найменше їх стається на Луганщині, Рівненщині та Полтавщині.

Серед причин аварійності – перевищення швидкості (2155 аварій ), неуважність водіїв під час обгонів (1379), порушення правил переїзду перехресть (770), недотримання дистанції (586), кермування у нетверезому вигляді (528).

Понад 43% загиблих у ДТП у 2016 році – пішоходи та велосипедисти, серед них молодь і діти. За останній 6-річний період на дорогах України загинуло 1,4 тисяч дітей віком до 18 років, а ДТП в Україні є першою за поширеністю причиною смерті молоді віком від 15 до 24 років та другою за поширеністю причиною смерті дітей віком від 5 до 14 років.

Буська РДА закликає усіх Вас не стояти осторонь цієї жахливої проблеми сьогодення, а під час спілкування з водіями та пішоходами, під час масових заходів звертати увагу на необхідність дотримання безпеки руху на дорогах.

Можливо, саме Ваше авторитетне слово допоможе зберегти людське життя.

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top