За участю учасників ООС (АТО) у Буській гімназії відбувся патріотичний захід «Україну – не зламати»

За участю учасників ООС (АТО) у Буській гімназії відбувся патріотичний захід «Україну – не зламати»

З метою популяризації військової служби в Збройних Силах України 7 листопада в НВК «Буська ЗОШ I ст. — гімназія-інтернат ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка» відбулася виховна патріотична година «Україну – не зламати».

Участь у зустрічі з учнями 10-11 класів взяли учасники війни на сході:  Босович Костянтин Троянович, Капрош Леонід Леонідович, Макаренко Віталій Вікторович, Маркус Анатолій Михайлович, Худояров Рустам Мадіярович.
З словами подяки до учасників бойових дій, які героїчно захищали рідну землю від російських окупантів, звернулися заступник голови РДА Тетяна Сай та директор навчального закладу Ольга Антонишин.
Учнівська молодь привітала гостей піснями, патріотичними віршами, розповідями про історію України. А ще підготувала різноманітні запитання та чудові малюнки. В свою чергу захисники поділилися з молодими бущанами своїми спогадами про участь у бойових діях, розповіли про життя до та після війни.

Надалі відбувся майстер-клас з плетіння патріотичних браслетів, якими учасники заходу згодом обмінялися.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top