Заасфальтовані дороги, оновленні покрівлі будинків та нові дитячі майданчики. У Буську підвели поперпедні підсумки сезону благоустрою 2017 року

Заасфальтовані дороги, оновленні покрівлі будинків та нові дитячі майданчики. У Буську підвели попередні підсумки сезону благоустрою 2017 року

Незабаром, восени, наш райцентр Буськ відзначатиме своє 920-річчя. Які ж приготування передували цьому святковому дійству? Традиційно у інтерв’ю із очільником міста Ростиславом Сліпцем підводимо підсумки сезону благоустрою.

Майже 5 мільйонів на ремонт комунальних доріг.

вул.Шкільна

Цьогоріч міські депутати продовжили добру традицію і знову виділили значні кошти на капітальний та поточний ремонти комунальних доріг. Нагадаємо, що на капітальний ремонт вулиць та тротуарів міста спрямували 4 млн 993 тис грн , на поточний ремонт вулиць – 1 млн 647 тис грн. Частина цих коштів вже освоєна, частина ще ні, роботи триватимуть ще і восени, доки будуть сприятливі погодні умови.

вул.Івасюка

Свіжий асфальтний устил тепер маємо по вулицях: Шкільній, Івасюка, Наливайка, Мічуріна, Солотвина, Сонячна та Будівельників. Проведений також поточний ремонт вулиць: Воляни, Липнева, Східна, Підзамче, Петрушевича, Львіська та багатьох інших.

Паралельно проводяться також роботи із брукування тротуарів, зокрема на вул.Шкільній. До кінця року  оновлять тротуар на вул. Львівській.

 

 

 

 

 Більше півтора мільйона на ремонт дахів

На капітальний ремонт житлового та нежитлового фонду із міського бюджету виділили 1 млн 565 тис.грн. Оновлені покрівлі милують око міщан по вулицях: Львівській 25, Незалежності 10, Шашкевича 1, Київській 1, Галицькій 8 та ін.

Облаштовано “кишені” для зупинок та оновлено тротуар біля районної лікарні по вул.Львівській

Оновлення мережі міського вуличного освітлення на економне LED-світло

Оновили вуличне освітлення із заміною світильників на економне LED-освітлення по вулиці Січових Стрільців, Київській та на відрізку від районної лікарні і до міського ринку “Галвет”.

вул Львівська

 

 

 

 

 

 

Спорт та здоров’я. Монтування чотирьох нових дитячих майданчиків. Облаштування сучасної зони паркування біля спорткомплексу.

Разом із громадою міста за міські бюджетні кошти встановлені дитячі спортивні майданчики у Буському міському парку, на вул.Галицькій, на Волянах, тривають роботи ще на вул.Довбуша.

Загалом це далеко не повний перелік виконаних робіт. Про остаточні підсумки можна буде говорити в кінці року. Зазначимо, що у міському бюджеті на соціально-економічний розвиток міста Буська на 2017 рік передбачено 14 млн.145 тис.грн.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top