Закриття кладовищ, заборона роботи автокінотеатру та ринків: у Львові та районах продовжили карантинні обмеження

Закриття кладовищ, заборона роботи автокінотеатру та ринків: у Львові та районах Львівщини продовжили карантинні обмеження

Сьогодні, 24 квітня, відбулося чергове засідання міського штабу із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові, на якому розглянули питання продовження карантинних заходів в місті до 11 травня, закриття ринків та кладовищ та заборону автокінотеатру.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Сьогодні ми розглядали кілька важливих питань. Перш за все питання, що стосується постанови Кабміну від 22 квітня, в частині продовження карантинних заходів до 11 травня. Окрім того прийняли рішення про продовження закриття ринків до завершення карантину. Також на виконання рішення обласної комісії з питань ТЕБ і НС, яка відбулася вчора, було проговорено закриття кладовищ до завершення карантину. Раніше нами було прийняте рішення про таке закриття лише на поминальні дні, тож приймаємо нове рішення відповідно до вимог обласної комісії. Окремо ми розглянули питання функціонування автокінотеатру біля „Арени Львів“. Всі члени штабу одноголосно прийняли рішення заборонити такий вид діяльності. Також ми розглянули протокол відвідування адміністративних будівель міської ради там, де будуть встановлені камери для скринінгу температури», — розповіла Галина Слічна, очільниця міського штабу із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові.

А ми нагадаємо, що 24 квітня, під головуванням голови РДА Олега Коваля за участю заступника голови районної ради Романа Фурди відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Під час якого вирішили:
1.1. У підпункті 1.2. пункту 1 протоколу № 6 від 12.03.2020 р. позачергового засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС, зі змінами внесеними протоколом № 12 від 30.03.2020 р. позачергового засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС цифри і слово «24 квітня» замінити цифрами і словом «11 травня».
1.2. На території Буського району дозволити торгівлю друкованими засобами масової інформації в газетних кіосках.
1.3. Головам місцевих рад: обмежити доступ громадян до кладовищ на весь термін карантину, окрім здійснення обрядів поховання. Припинити рух транспорту до кладовищ, крім вантажних автомобілів, спецтехніки та транспортних засобів, задіяних в обрядах поховання. Розмістити на в’їздах до кладовищ оголошення про тимчасове обмеження щодо їх відвідування.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top