Запрошуємо усіх мешканців та гостей нашого краю на IV Міжнародний фестиваль “Надбужанські медобори”

Запрошуємо усіх мешканців та гостей нашого краю на IV Міжнародний фестиваль “Надбужанські медобори”

У неділю, 11 серпня, на території музею-заповідника «Олеський замок» відбудеться традиційний, вже четвертий за ліком, Міжнародний фестиваль меду «Надбужанські медобори».

Участь у фестивалі вже традиційно візьмуть пасічники Буського та сусідніх районів, гості зі Львова та з-за кордону.
Біля підніжжя замку працюватиме фотозона, мистецький майданчик з концертною програмою, яка складатиметься з більш як 70 номерів і в якій візьмуть участь 400 учасників, проводитимуть майстер-класи, вікторини, виставку старожитніх речей, пов’язаних з бджолярством.
Гостей зустрічатимуть при вході на територію замку народні музики та бджілки-волонтери.
На виставці-продажі продуктів бджільництва охочі зможуть придбати мед, пилок, прополіс, пергу. А ще відбудеться дегустація страв та напоїв із меду: млинців, медівників, медового квасу, медовухи, тощо.
Бджолярі, як досвідчені, так і початківці, зможуть придбати різноманітний реманент для своєї пасіки.
До участі організатори також запрошують територіальні громади району, кожна з яких матиме нагоду представити та популяризувати серед гостей фесту свою унікальність, народні промисли, кухарські та кулінарні вміння газдинь, порадувати номерами художньої самодіяльності та оригінальними костюмами.
Зазначимо, що фестиваль розпочнеться о 12 год. та триватиме до 20 год. вечора. Офіційне відкриття о 14.00 год. Дрес-код – вишиванка.
Мета фестивалю – демонстрація, дегустація та продаж продуктів бджільництва кращими пасічниками району та області, вшанування професії пасічника та любителів меду посередництвом засобів мистецтва.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top