Запрошуємо усіх мешканців та гостей нашого краю на IV Міжнародний фестиваль “Надбужанські медобори”

Запрошуємо усіх мешканців та гостей нашого краю на IV Міжнародний фестиваль “Надбужанські медобори”

У неділю, 11 серпня, на території музею-заповідника «Олеський замок» відбудеться традиційний, вже четвертий за ліком, Міжнародний фестиваль меду «Надбужанські медобори».

Участь у фестивалі вже традиційно візьмуть пасічники Буського та сусідніх районів, гості зі Львова та з-за кордону.
Біля підніжжя замку працюватиме фотозона, мистецький майданчик з концертною програмою, яка складатиметься з більш як 70 номерів і в якій візьмуть участь 400 учасників, проводитимуть майстер-класи, вікторини, виставку старожитніх речей, пов’язаних з бджолярством.
Гостей зустрічатимуть при вході на територію замку народні музики та бджілки-волонтери.
На виставці-продажі продуктів бджільництва охочі зможуть придбати мед, пилок, прополіс, пергу. А ще відбудеться дегустація страв та напоїв із меду: млинців, медівників, медового квасу, медовухи, тощо.
Бджолярі, як досвідчені, так і початківці, зможуть придбати різноманітний реманент для своєї пасіки.
До участі організатори також запрошують територіальні громади району, кожна з яких матиме нагоду представити та популяризувати серед гостей фесту свою унікальність, народні промисли, кухарські та кулінарні вміння газдинь, порадувати номерами художньої самодіяльності та оригінальними костюмами.
Зазначимо, що фестиваль розпочнеться о 12 год. та триватиме до 20 год. вечора. Офіційне відкриття о 14.00 год. Дрес-код – вишиванка.
Мета фестивалю – демонстрація, дегустація та продаж продуктів бджільництва кращими пасічниками району та області, вшанування професії пасічника та любителів меду посередництвом засобів мистецтва.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top