Заступник голови РДА Тетяна Сай провела об’їзд соціальних об’єктів Тур’янської та Ожидівської сільських рад

Заступник голови РДА Тетяна Сай провела об’їзд соціальних об’єктів Тур’янської та Ожидівської сільських рад

У середу, 6 червня, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сай з робочою поїздкою побувала у населених пунктах Тур’янської та Ожидівської сільських рад, де відвідала ряд об’єктів соціальної сфери.

Особлива увага була прикута до шкіл, закладів культури та медицини.
Приємне враження справив НД у с.Гутисько-Тур’янське, який після капітального ремонту набрав нових, привабливих обрисів. Його урочисте відкриття заплановано провести в рамках святкових заходів до Дня Конституції. Вразила своєю затишністю місцева школа, яка нагадує родинний дім, а ось ФАП потребує робочих рук та значних ремонтних робіт.
У с.Тур’є в очікуванні ремонту народний дім, потребує ремонту ФАП, а ось в місцевому навчальному закладі жваво кипить робота, аби до початку навчального року оновлена школа могла знову прийняти в своїх стінах школярів.
Ожидівський НД має ті ж самі проблеми, що й сільська бібліотека, бо знаходяться в одній будівлі. Частково протікає дах, необхідно провести ремонт підлоги в кімнаті гурткової роботи, ін.
Участь в об’їзді населених пунктів разом з заступником голови РДА Тетяною Сай взяла начальник відділу культури та туризму РДА Людмила Ціхоцька.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top