Заступники директорів шкіл Буського району з навчально-виховної роботи визначили освітні пріоритетні напрями на навчальний рік

Заступники директорів шкіл Буського району з навчально-виховної роботи визначили освітні пріоритетні напрями на навчальний рік

?????????????

20 вересня у місті Буську на базі гімназії ім. Є. Петрушевича проведено нараду заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи.
В нараді взяв участь начальник відділу освіти Богдан Глуховецький, який ознайомив присутніх із фінансовим становищем освітньої галузі, проблемними питаннями та станом готовності шкіл до осінньо-зимового періоду.
Учасники наради обговорили зміни у програмах початкової школи, викладання історії, математики, природознавства, мистецтва та нововведення в роботі практичних психологів.
Методист РІМЦ Любомир Ціхоцький акцентував увагу на питанні організації охорони праці у навчальних закладах.

?????????????

Актуальним було питання підвищення кваліфікації та проведення атестації педагогічних працівників у 2016-2017 н. р.
Завідувач РІМЦ Ганна Максим ознайомила заступників директорів з навчально-виховної роботи з умовами проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» та всеукраїнських учнівських предметних Інтернет-олімпіад .
Методист Галина Сапріянчук розповіла про забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів району шкільними підручниками.

Г. Максим, завідувач РІМЦ

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top