Заступники директорів шкіл Буського району з навчально-виховної роботи визначили освітні пріоритетні напрями на навчальний рік

Заступники директорів шкіл Буського району з навчально-виховної роботи визначили освітні пріоритетні напрями на навчальний рік

?????????????

20 вересня у місті Буську на базі гімназії ім. Є. Петрушевича проведено нараду заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи.
В нараді взяв участь начальник відділу освіти Богдан Глуховецький, який ознайомив присутніх із фінансовим становищем освітньої галузі, проблемними питаннями та станом готовності шкіл до осінньо-зимового періоду.
Учасники наради обговорили зміни у програмах початкової школи, викладання історії, математики, природознавства, мистецтва та нововведення в роботі практичних психологів.
Методист РІМЦ Любомир Ціхоцький акцентував увагу на питанні організації охорони праці у навчальних закладах.

?????????????

Актуальним було питання підвищення кваліфікації та проведення атестації педагогічних працівників у 2016-2017 н. р.
Завідувач РІМЦ Ганна Максим ознайомила заступників директорів з навчально-виховної роботи з умовами проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» та всеукраїнських учнівських предметних Інтернет-олімпіад .
Методист Галина Сапріянчук розповіла про забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів району шкільними підручниками.

Г. Максим, завідувач РІМЦ

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top