Завтра, 22 лютого, відбудеться двадцять четверта сесія Буської районної ради VІІ-го скликання

Завтра, 22 лютого, відбудеться двадцять четверта сесія Буської районної ради VІІ-го скликання

22 лютого  об 11 годині  в приміщенні сесійної зали Буської районної ради відбудеться двадцять четверта сесія Буської районної ради VІІ-го скликання.

На розгляд сесії винесені такі питання порядку денного:

1.Про затвердження плану роботи Буської районної ради на 2018 рік.

2.Звіт голови Буської районної державної адміністрації про здійснення Буською райдержадміністрацією делегованих повноважень та виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Буського району за 2017 рік.

3.Звіт про виконання районного бюджету Буського району за 2017 рік.

4.Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Буського району на 2018 рік.

5.Про затвердження районної програми «Пільгове медичне забезпечення учасників АТО та учасників Революції гідності, що отримали статус інваліда війни,  на 2018-2020 роки».

6.Про затвердження Програми підтримки громадян-жителів Буського району, які підуть служити на військову службу за контрактом до Збройних сил України у період з 2018 – 2019 рр.

7.Про затвердження Програми технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Буського району на 2018-2019 роки.

8.Про затвердження Програми відновлення, збереження національної пам’яті та протокольних заходів у Буському районі на 2018-2019 роки.

9.Про затвердження Програми розвитку культури Буського району на 2018-2019 рр.

10.Про затвердження Програми розвитку освіти Буського району на 2018-2020 роки.

11.Про затвердження Програми технічного і фінансового забезпечення Буської районної державної лікарні ветеринарної медицини на 2018 рік.

12.Про внесення змін до показників районного бюджету Буського району на 2018 рік.

13.Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам.

14.Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок на території місцевих рад Буського району.

15.Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту) об’єктів спільної власності територіальних громад району за рахунок коштів районного бюджету.

16.Про утворення опорного загальноосвітнього навчального закладу Буської районної ради.

17.Про внесення змін та доповнень до Угоди про порядок висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування Буського району друкованим засобом масової інформації – Буською районною газетою «Воля народу».

18.Різне.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top