Завтра, 24 жовтня – «День тиші» перед виборами

В суботу – «День тиші» перед виборами

У суботу, 24 жовтня 2015 року, на всій території України набуває чинності заборона на будь-які види передвиборчої агітації на добу перед виборами та на сам день виборів.vybory00_650x410

Нагадуємо, що, відповідно до  статті 54 Закону України «Про місцеві вибори», політична агітація має бути припинена о 24 годині останньої п’ятниці перед днем голосування, тобто о 24 годині 23 жовтня. Також о 24 годині починається демонтаж та ліквідація усіх агітаційних матеріалів (у тому числі листівок, банерів та плакатів), відповідно до частини 11 статті 60 Закону України «Про місцеві вибори».

Основне завдання «Дня тиші» – забезпечити кожному виборцю самостійність вибору, захистити його від впливу будь-яких агітаційних матеріалів, а також психологічного тиску.
«День тиші» не поширюватиметься на розповсюдження інформації, що стосується безпосередньо самих виборів, заклики взяти в них участь, роз’яснення законодавчих норм та порядку голосування.
Здійснення політичної агітації поза строками тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді накладення штрафу на громадян від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів (510,00-850,00 грн.), на посадових осіб – від п’ятдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів (850,00-1360,00 грн.).

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top