Збірна Львівщини з кіокушинкай карате бере участь у семінарі у Японії серед них і наш земляк Віталій Крюков

Збірна Львівщини з кіокушинкай карате бере участь у семінарі у Японії серед них і наш земляк Віталій Крюков

Збірна команда Львівської області з кіокушинкай карате бере участь у Міжнародному навчально тренувальному семінарі, що саме зараз триває біля підніжжя гори Фудзіяма, у містечку Фудзіномія у Японії. Про це повідомили у прес-службі управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА

Команду Львівської Обласної Федерації Кіокушинкай Карате представлять Король Олександр, президент федерації, Король Олег, віце-президент, бущанин Крюков Віталій, перший віце-президент, Король Ярина, секретар федерації, шихан Броністовський Сергій та тренери Ферентс Ростислав, Терещенко Тетяна та Юлія Єгорова.

Зазначимо, що кіокушинкай – це стиль карате, заснований Масутацу Оямой в 1950-х роках. Кіокушинкай вважається однією з найважчих і жорстких різновидів карате. Стиль Кіокушинкай був створений на противагу безлічі безконтактних шкіл і самому принципу ʺкарате без контактуʺ.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top