Зелені красуні до новорічних свят

 Зелені красуні до новорічних свят

ДП «Буське лісове господарство» інформує, що торгівельні пункти по реалізації новорічних ялинок створено на території садиби лісгоспу, лісництв та на ринку м. Буськ.
Вирощуванням ялинок лісгосп займається вже багато років, забезпечуючи переважно мешканців Буського і сусідніх районів та обласного центру. Вирощування ялинки – тривалий процес, потрібно не менше 5 років дбайливого догляду. Ялинки вирощують на спеціальних плантаціях, де деревця вирубують за потреби.
Купуючи ялинку на організованих базарах або у сертифікованих продавців, Ви не тільки зробите свій внесок у збереження довкілля, а й у відновлення зелених насаджень. Адже частина сплачених за ялинку коштів, піде на створення нових хвойних лісів. Слід зауважити, що відповідно до Постанови КМУ від 23.07.2008р. №665 сума відшкодування за незаконно зрубану новорічну ялинку залежить від діаметра зрубаного дерева і становить мінімум 453 грн. Також у разі виявлення, порушник додатково повинен заплатити адміністративний штраф від 85 грн. З метою ефективної реалізації новорічних ялинок в сезоні 2018-2019 рр. ДП «Буське лісове господарство» встановив їх відпуск за привабливими цінами (з ПДВ) в наступних розмірах:
Смереки новорічні довжиною до 1 м  – 66грн , сосни -36грн
Довжиною 1,0-1,5м – 90грн і 60грн
довжиною 2,0-2,5м – 126грн і 84 грн відповідно.

Пам’ятаймо, що штрафами, зрубаних ялинок не відновити. Тому, щоб зберегти природу і вікові традиції святкування різдвяно-новорічних свят, в першу чергу, слід виховувати екологічну свідомість та культуру населення.

Номера гарячої лінії: (03264) 2-16-41; (03264) 2-14-62.
Контактна особа: інженер з охорони і захисту лісу
ДП «Буське лісове господарство» Феденишин Т.Р.
т. 0979455969

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top