Зеленський відзначив надбужанця Віктора Дідуха – президентською стипендією 

Зеленський відзначив надбужанця Віктора Дідуха – президентською стипендією

Вчора, 4 травня, Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №164/2020 «Про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів».

У числі стипендіатів з Львівщини: інваспортсмени: надбужанець Віктор Дідух, Наталія Морквич та тренер Андрій Колесніков. Усі вони отримають стипендію у 7 тисяч гривень.
  • Віктор Дідух — чемпіон Європи 2019 року з настільного тенісу. Окрім того, Віктор є чемпіоном літніх Паралімпійських ігор, майстер спорту України міжнародного класу та заслужений тренер України. Займається настільним тенісом у Львівському регіональному центрі з фізичної культури і спорту людей з інвалідністю «Інваспорт»;
  • Наталія Морквич — бронзова призерка чемпіонату світу 2019 року з фехтування на візках та чемпіонка світу 2015 року. Брала участь в Паралімпійських іграх-2016.
  • тренер Наталії Морквич Андрій Колесніков — заслужений тренер України, багаторазовий чемпіон і призер чемпіонатів України.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top