Жінки Буського району мають можливість безкош­товно обстежитися на предмет онкопатологій

Субпроект “Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області”

Успішний досвід Буського району, ми у трійці лідерів щодо реалізації такого проекту – безкоштовно обстежились 720 бущанок.

Субпроект «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області» виявився найвдалішим серед усіх, запроваджених у рамках спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». На Львівщині укладено відповідні договори, відбулися поставки обладнання. Відтак регіон став лідером серед інших областей України в освоєнні коштів, виділених під цей проект.

Субпроект спрямований на впровадження новітніх скринінгових технологій та ранню діагностику онкопатологій шийки матки й молочної залози. В області проживає близько 800 тис. жінок. Аби не оминути жодної з них, на базі лікувальних установ створено 6 скринінгових центрів: два у Львові (міський та обласний) і чотири — у районних центрах (Червонограді, Самборі, Дрогобичі та Стриї).

Жінки мають можливість безкош­товно обстежитися у спеціаліста з проведенням цитологічних і мамологічних досліджень!

Детальніше на цю тему, слухайте інтерв’ю з однією із ініціаторів впровадження проекту, саме на теренах Буського району Тетяною Сай. Сьогодні о 19:00 в ефірі Буського радіо у програмі “Гість у студії” – розмова з заступником голови РДА Тетяною Сай.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top