Жителі села Брахівка Буського району “впіймали” на своїй території фуру із львівським сміттям

Жителі села Брахівка Буського району “впіймали” на своїй території фуру із львівським сміттям14753218_1237265796335761_2991283720338033141_o

Історія із Львівським сміттям знову набирає обертів.  Жителі населених пунктів неподалік Львова б’ють на сполох: у придорожніх лісосмугах все частіше фіксуються факти незаконного вивозу твердих побутових відходів

За збігом обставин жителі села Брахівки  зафіксували автомобіль важковаговик із сміттям, який висипав львівське сміття посеред поля на відстані 150 метрів від дороги, неподалік лісосмуги. Автомобіль застряг у болоті і не зміг “втекти” ще з ночі!

Прокоментувати даний факт, під час чергового засідання сесії Буської районної ради, депутатський корпус попросив голову Буської РДА Петра Мороза. До вашої уваги аудіозапис відповіді очільника району:

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top