Жителів Надбужжя запрошують відвідати приватний музей вишиванки – “Народна скарбничка”, родини Грушицьких

Жителів Надбужжя запрошують відвідати приватний музей вишиванки – “Народна скарбничка”, родини Грушицьких

Вишиванка рідна вишиванка, вишита для сина і доньки, вишиванка рідна вишиванка, оберіг на долю на роки…

Завітайте в мій музей “Народну скарбничку”- позитивні емоції ГАРАНТУЮ! – дописує на своїй сторінці у соціальній мережі власниця першого в Буському районі приватного музею Ганна Грушицька.

Довідково.

Приватний музей родини Грушицьких «Народна скарбничка» відкрито 24 листопада 2013 року в місті Буську по вул. Шкільній 21а, у приватному будинку, де проживає засновник музею Ганна Грушицька. Ліворуч від входу до музею розташована фігура Божої Матері Покрови, яка була встановлена і посв’ячена  у день відкриття музею.

Задум створення приватного музею виник тому, що в родини  Грушицьких збереглося багато старовинних вишивок. Власне, Ганна Грушицька і її сестра Леся Гук теж вишивають ще змалечку і до колекції стародавніх додалися ще й сучасні вишиванки.

Тут у двох залах облаштованих у стилі старовинної світлиці початку ХХст. експонуються понад 500 мистецьких виробів ХІХ-ХХ ст., зібраних протягом 5-ти років з різних областей України: Львіської, Тернопільської та Рівненської. Найстаровинніший виріб – лляна  скатертина на якій чорнилом вказано рік виготовлення– 1854…

Ганна Грушицька запрошує усіх охочих відвідати музей за адресою: місто Буськ, вул.Шкільна, 21а. Деталі за номером телефону +380677457678.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top