Жителька Балучина Ольга Хомич отримала посвідчення та нагрудний знак “Мати-героїня”

Жителька Балучина Ольга Хомич отримала посвідчення та нагрудний знак “Мати-героїня”

19 лютого в приміщенні Балучинської сільської ради голова Буської РДА Петро Мороз привітав жительку села Хомич Ольгу Леонтіївну з присвоєнням їй Президентом України почесного звання “Мати-героїня”, вручив посвідчення, квіти та солодощі.

Посадовець у своєму виступі зазначив: «Унікальною цінністю та надзвичайною гордістю України є багатодітні родини. Це – особливі сім’ї, бо дітям змалечку прищеплюють людяність, любов до праці, вміння берегти та підтримувати найкращі українські сімейні традиції. Бажаю Вам і Вашим п’ятьом дітям, яких Ви народили та виховали, міцного здоров’я, миру та Божого благословення».

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top