Зі святом Вознесіння Господнього!

Зі святом Вознесіння Господнього!

Православні християни сьогодні святкують одне з дванадцятьох найбільших свят року – Вознесіння Господа і Спасителя нашого Ісуса Христа на небо.

Це свято зміцнює нашу віру в невидиме, бо «блаженні ті, що не бачили, й увірували» (Ін. 20: 29), а також утверджує надію на вічне життя з Господом, бо Сам Христос говорив: «І коли піду і приготую вам місце, прийду знову й візьму вас до Себе, щоб і ви були там, де Я» (Ін. 14: 3).

Свято Вознесіння вміщує в собі глибокий зміст. Сорок днів після Свого воскресіння наш Спаситель продовжував навчати Своїх учнів-апостолів розуміти Писання, розповідав їм про Царство Боже, готуючи їх до прийняття Святого Духа. В день Вознесіння Господнього ми прославляємо закінчення земного служіння нашого Господа всьому людству. Закінчивши Свій земний подвиг, Ісус Христос вознісся на небо, сів праворуч Бога Отця, тим самим вознісши нашу людську природу до Божественної оселі.

Дорогі брати і сестри, святкуючи це велике свято Вознесіння, ми повинні пам’ятати, що наш Господь, Який Вознісся на небо, завжди з нами. Молімося до Нього та прославляймо ім’я Його. Слава Ісусу Христу!

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top