Зміна стратегії навчання: від предметоцентризму до Дитиноцентризму

Зміна стратегії навчання: від предметоцентризму до Дитиноцентризму

Освітяни Бущини готуються до нового старту. 21 серпня відбулися традиційні серпневі секційні зустрічі педагогів-предметників.

Зокрема, на засіданні вчителів математики учасник «Літнього інституту Україна – Канада 2019 рік» О.Березовська, вчитель математики НВК «Буська ЗОШ І-ступеня гімназія-інтернат ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка», вчитель-методист ознайомила вчителів математики з новими стратегіями та підходами у викладанні математики на перехідному етапі впровадження НУШ. Традиційний спосіб навчання спрямований на вчителя. Нова стратегія навчання орієнтована на учня, ставлячи учня в центр діяльності, надаючи їм більш активну роль на уроці.
Плідно працювали і вчителі інформатики у форматі змін освітнього простору.

                                                                                                              Г. Максим, завідувач РІМЦ

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top