Зміни в оподаткуванні спадщини

БУСЬКИЙ МІСЦЕВИЙ ЦЕНТР З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ

Внесено зміни до Податкового кодексу

 в частині спрощення оподаткування спадщини

Президент України Петро Порошенко підписав Закон України № 1910-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини”, яким спрощується оформлення спадщини для найближчих родичів спадкодавця.

Законом звільняються від оподаткування податком на доходи фізичних осіб вартості спадщини, яку від спадкодавця одержують члени його сім’ї другого ступеня споріднення: рідні брати та сестри, баба, дід та онуки. До цього часу чинним Податковим кодексом передбачалося звільнення від оподаткування членів родини спадкодавця лише першої лінії споріднення (діти спадкодавця, у тому числі зачаті за життя спадкодавця та народжені після його смерті, той з подружжя, який його пережив, та батьки).

Спадкоємці першого і другого ступенів також звільняються від необхідності проведення оцінки успадкованих об’єктів спадщини для цілей оподаткування. При цьому для всіх інших спадкоємців податок залишається у розмірі 5%.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та застосовується до доходів у вигляді спадщини/дарунка, отриманих починаючи з 1 січня 2017 року.

Нагадаємо, що для отримання консультації з правових питань Ви можете звернутися у Буський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що знаходиться за адресою:

м.Буськ, вул.Петрушевича,8 (будівля статистики), Телефон: (0264) 2-11-12,

а також у бюро правової допомоги, що знаходяться у підпорядкуванні Буського МЦ:

  • Бродівське Бюро правової допомоги

Адреса: м. Броди, вул. Щурата, 8, Телефони: (03266)25113, (03266)25146

  • Золочівське Бюро правової допомоги

Адреса м. Золочів, вул. Валова, 4, Телефони: (03265) 70 091, (03265) 70 090

  • Кам’янко-Бузьке Бюро правової допомоги

Адреса м. Кам’янка-Бузька, вул. Ярослава Мудрого, 17б,Телефони: (03254) 23 069, (03254) 23 107

  • Радехівське Бюро правової допомоги

Адреса м. Радехів, пр. Відродження, 7, Телефони: (03255) 41 079, (03255) 41 173

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top