Змінили паспортні дані – повідомляйте пенсійний фонд

Змінили паспортні дані – повідомляйте пенсійний фонд

До уваги пенсіонерів!
Формування виплатних документів та виплата пенсійних коштів здійснюється саме на підставі дійсних документів, які посвідчують особу та підтверджують громадянство України.

Тож наголошуємо, що громадяни, які з моменту призначення пенсії з будь-яких причин змінили паспорт (втрата, обмін паспорта тощо), зобов’язані невідкладно повідомити про це Пенсійний фонд України.

Для внесення актуальних паспортних даних до інформаційної бази Пенсійного фонду України, пенсіонери повинні звернутись до Сервісних центрів Головного управління Пенсійного фонду у Львівській області.

Звертаємо Вашу увагу, що заява про зміну паспортних даних подається до Пенсійного фонду особисто та лише за попереднім записом до Сервісного центру.

Буський відділ обслуговування громадян
ГУ ПФУ у Львівській області

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top