“Змінимо країну разом” – до Буського району завітали медійники із сходу

У Буському районі перебувають журналісти районної газети “Новини Сватівщини”

13 вересня, до Буська прибули директор ТОВ “Медіа “Новини Сватівщини” Юлія Огданська та журналіст видання, фотокор Марина Огданська, повідомляє Буська райдержадміністрація.

В рамках дводенної програми перебування журналісти з Луганщини колеги-журналісти обмінялися досвідом роботи з своїми колегами з ПП “Медіа центр “Над Бугом” (директор Микола Іванців), ознайомилися з пам’ятками архітектури та поспілкувалися з керівництвом району.
На пам’ять про перебування у нашому районі голова райдержадміністрації Петро Мороз і заступник голови районної ради Роман Фурда подарували сватівчанам сувенірну продукцію з емблемою Бущини, книжки та буклети, які нагадуватимуть гостям зі сходу про перебування у нашому краї.
Вже завтра журналісти ознайомляться з роботою успішних підприємств району, а наступного тижня прийматимуть у Сватово зі зворотнім візитом своїх колег – журналістів “Волі народу”.

Зазначимо, що проект обміну делегаціями журналістів Львівщини та Луганщини реалізується в рамках Програми “Змінимо країну разом”, яка реалізується Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна” та фінансується за кошти обласного бюджету Львівської області та компанії ДТЕК.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top