«Змінимо країну разом»: в облраді підбили підсумки конкурсу освітніх, культурних та медійних обмінів

«Змінимо країну разом»: в облраді підбили підсумки конкурсу освітніх, культурних та медійних обмінів

Маємо двох переможців і з Буського району.

18 червня, у Львівській обласній раді підбили підсумки конкурсу освітніх, культурних та медійних обмінів між закладами Львівської та Луганської областей у рамках Програми «Змінимо країну разом». Цьогоріч переможцями стали: 5 медійних, 12 культурних і 15 освітніх проектів, синхронізованих між Львівщиною і Луганщиною.

Вітаючи переможців конкурсу, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин наголосив на важливості спільної роботи, пов’язаної з проникненням, збільшенням кількості контактів між Львівщиною і східними областями.

Крім того, відбулося урочисте підписання угод між партнерами.

Як підкреслила виконавча директорка Асоціації органів місцевого самоврядування ЄВРОРЕГІОН «КАРПАТИ – Україна» Галина Литвин, 19 червня, стартує етап реалізації проектів і триватиме він до 30 листопада. «Сподіваємося, що вони будуть не менш успішними, ніж минулорічні. Конкурс освітніх, культурних та медійних обмінів – це тільки невеличка складова того, що робить Львівщина, аби долати стереотипи та будувати загальноукраїнську солідарність», – резюмувала вона.

Із Буського району перемогли два проекти: медійний – ПП МЦ”Над Бугом”(Микола Іванців) та освітній – Навчально-виховний комплекс Соколівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Володимира Кальби( директор Михайло Ксьондзик).

Отож, на конкурс у галузі освіти було подано – 17 заявок, перемогло – 15. У галузі культури подано – 17 заявок, – перемогло – 12. У медійній сфері подано – 7 заявок, перемогло – 5.

Варто зауважити, що конкурс освітніх, культурних та медійних обмінів між закладами Львівської та Луганської областей вже вдруге реалізується спільно Львівською обласною радою, Міністерством освіти і науки України, департаментами освіти і науки Львівської ОДА і Луганської ВЦА, Асоціацією органів місцевого самоврядування ЄВРОРЕГІОН «КАРПАТИ – Україна» та Асоціацією Місцевих Рад «Ради Львівщини» у рамках програми секторальної підтримки регіонального розвитку.

Нагадаємо, проект «Змінимо країну разом» передбачає міжрегіональне співробітництво Львівщини з Луганщиною у освітній, культурній, медійній, соціальній та інших галузях.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top