Знай наших! Боксери із Надбужжя представлятимуть Львівську область на всеукраїнському рівні
Визначилися чемпіони Львівщини з боксу серед юнаків, серед них і наші Надбужанські спортсмени
З 21 по 23 січня в залі боксу НУ “Львівська політехніка” (корпус фізвиховання у Стрийському парку) успішно відбувся чемпіонат Львівської області з боксу серед юнаків 2001-2002 р.н.
Цьогоріч у змаганнях взяли участь 101 юний боксер, які представили 20 команд ДЮСШ міст та районів області, м.Львова, спортивних клубів та Львівського училища фізичної культури.
Наш район на змаганнях представляли троє боксерів у ваговій категорії до 50кг.
- Блакита Володимир, який свій фінальний поєдинок завершив достроковою перемогою.
- Максим Кучма у ваговій категорії до 66кг виборов друге місце.
- Грушицький Назар у ваговій категорії до 80кг у фінальній сутичці здобув перемогу одноголосним рішенням суддів.
Нагородив переможців змагів президент Львівської обласної федерації боксу Богдан Бурда. Наші спортсмени окрім нагород також отримали путівки на участь у збірній команді Львівської області на чемпіонат Західної України, який відбудеться 15 лютого у місті Бердичеві.
Comments
