ЗНО – 2020 стартувало!

ЗНО – 2020 стартувало!

25 червня 2020 року в складних карантинних умовах тестом з математики розпочинається основна сесія ЗНО. До участі у тестуванні з математики зареєструвались 148 учнів із ЗЗСО Буського району. Тестування проходитимуть у двох пунктах м.Золочів.

Сектор освіти Буської РДА відповідально поставився до виконання рекомендацій з організації підвезення учасників ЗНО до пунктів тестування.

Для уникнення скупчень біля автобусів кожному навчальному закладу було повідомлено проміжок часу, протягом якого рекомендовано учасникам тестування прибути на територію НВК «Буська ЗОШ І ст. – гімназія-інтернат ім.Є.Петрушевича при ЛНУ ім. І.Франка». Всі водії шкільних автобусів дотримались часового проміжку.

Перед виїздом всі автобуси пройшли обробку дезинфікуючими засобами.

Приємно, що всі присутні розуміють дотримання протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19), тому всі в масках і дотримувались соціальної дистанції, при здійсненні термоскринінгу учнів та супроводжуючих перед посадкою в автобус. Через те, що частину учасників (відповідно до заяв батьків) повезли батьки, автобуси наповнені на 50%, 75% відповідно до кількості сидячих місць.

Учасники ЗНО взяли у дорогу з собою добрі напутні слова з Божим благословенням завідувача РІМЦ Ганни Максим і методиста РІМЦ Ірини Палки.

Початок вдалий, надіємось і кінець буде хороший, бо як сказала Лариса Середяк, директор ЛРЦОЯО «Добре стартанемо, добре і закінчимо».

 

Сектор освіти Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top