ЗНО – це важливо

ЗНО – це важливо

1 лютого  на базі НВК «Буська ЗОШ І ступеня–гімназія-інтернат ім.Є.Петрушевича при ЛНУ ім.І.Франка» за участю відповідального за проведення ЗНО в районі Г.Максим відбувся навчально-методичний семінар з відповідальними особами загальноосвітніх навчальних закладів.

Основний акцент було зроблено на особливостях проведення цьогорічного ЗНО та міжнародного дослідження P1SA-2018 в Україні. В ході зустрічі наголошено на важливій ролі  інформаційно-роз’яснювальної кампанії, головною метою якої є інформування громадськості, надання абітурієнтам роз’яснень з питань, що стосуються процедури проходження тестувань.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top