“Золоті традиції Різдва” у Побужанах

“Золоті традиції Різдва” у Побужанах

У період Різдвяних свят у День великомученика і Архимандрита Стефана учні 5-6 класів Побужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів та їх класні керівники Купльовська Оксана та Дацків Надія запросили дружню громаду села у Народний Дім на театралізоване різдвяне дійство «Золоті традиції Різдва».
Учні прийшли з вертепом у господарську хату, де діти відтворили традиції Святвечеру. Своїми вінчуваннями благали в Ісуса щастя, спільного земного блага для усіх та раділи приходу новонародженого Бога. Зал переливався колядами,що лунали зі сцени та підтримували дзвінку ноту глядачі вистави. Дітей віддячили оплесками та збереженим настроєм у серцях після перегляду дійства. Подякувала від імені односельчан організаторам свята голова сільської ради Карашкевич Світлана Іванівна.
Вдячна глядачка,Савчук Ксенія

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top