“Золоті традиції Різдва” у Побужанах

“Золоті традиції Різдва” у Побужанах

У період Різдвяних свят у День великомученика і Архимандрита Стефана учні 5-6 класів Побужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів та їх класні керівники Купльовська Оксана та Дацків Надія запросили дружню громаду села у Народний Дім на театралізоване різдвяне дійство «Золоті традиції Різдва».
Учні прийшли з вертепом у господарську хату, де діти відтворили традиції Святвечеру. Своїми вінчуваннями благали в Ісуса щастя, спільного земного блага для усіх та раділи приходу новонародженого Бога. Зал переливався колядами,що лунали зі сцени та підтримували дзвінку ноту глядачі вистави. Дітей віддячили оплесками та збереженим настроєм у серцях після перегляду дійства. Подякувала від імені односельчан організаторам свята голова сільської ради Карашкевич Світлана Іванівна.
Вдячна глядачка,Савчук Ксенія

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top