Золотих паралімпійців  Віктора Дідуха та Антона Дацка нагороджено грамотами Верховної Ради України

Золотих паралімпійців  Віктора Дідуха та Антона Дацка нагороджено грамотами Верховної Ради України

26 червня, під час відзначення Дня молоді у м.Буськ, депутат Верховної Ради України по 119 виборчому округу Михайло Бондар на літній сцені парку ім. Івана Франка вручив за вагомий внесок в утвердження міжнародного авторитету України, виявлену мужність, самовідданість та волю до перемоги Грамоти Верховної ради України за підписом її голови Андрія Парубія переможцям XV літніх паралімпійський ігор в Ріо-де-Жанейро 2016 року бущанам Віктору Дідуху та Антонові Дацку.
Віктор свою нагороду отримав особисто, а відзнаку Антона Дацка, який перебуває в цей час на міжнародних змаганнях, – його мати Марія.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top