Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО), обговорення перед великим стартом

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО), обговорення перед великим стартом

7 лютого 2017 року в сесійному залі Буської районної ради відділ освіти Буської РДА організував зустріч громадськості району з директором Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Ларисою Володимирівною Середяк. Просторий зал був переповнений: сюди прибули випускники шкіл району, вчителі, відповідальні особи за проведення зовнішнього незалежного оцінювання у школах, батьки, представники громадськості, ЗМІ.
Зустріч відбувалася у теплій, дружній атмосфері. Лариса Володимирівна ознайомила присутніх з особливостями цьогорічного ЗНО, наголосивши на тому, що буде розмежовано у часі завершення навчального року та проведення ЗНО. Нагадала, що проведення пробного ЗНО відбудеться 1 квітня та 8 квітня 2017 року.

Посадовець також наголосила на питанні ретельного вивчення нормативної бази проведення ЗНО, надала вичерпні відповіді на запитання школярів.
І, як висновок, прозвучало її добре напутнє слово, що успіху досягають лише ті, хто готовий за нього боротися.

Максим Г. С., завідувач РІМЦ

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top