Зусріч бійців АТО з Йосипівськими школярами

 Зусріч бійців АТО з Йосипівськими школярами

У святковий день Стрітення Господнього у стінах Йосипівської школи зібралася вся шкільна родина: учні, батьки, вчителі. У затишному класі лунали дзвінкі дитячі голоси. Віршиками, піснями хлопчики й дівчатка проводжали зиму і зустрічали весну. Недарма старалася дітвора, бо вдячні глядачі нагороджували їх бурхливими оплесками.

На концерт школяриків завітали і гості – воїни АТО та учасники майдану – Олександр Жовтанецький ,  Сергій Токарєв,  Юрій  Манус . Цікава і водночас тривожна розповідь бійців сколихнула серця присутніх. На очах дітей виступили сльози, коли вони слухали розповіді про будні на фронті, про небезпеки і смерть, яка чатує на передовій. Воїни звернулися до йосипівчан за допомогою для своїх побратимів. Бо там, де зараз розриваються міни і гримлять гради, дуже потрібен тепловізор, щоб лютий ворог не захопив зненацька посеред ночі.

Батьки дітей, вчительський колектив відгукнулися на просьбу і внесли свою лепту у загальну справу допомоги . Тому що кожен знає – в єдності наша сила. Кожен розуміє, що тим, хто зараз воює на сході, ми завдячуємо мирним небом і спокійним сном у наших домівках.

Бійц АТО Жовтанецький Олександр ,Сергій Токарєв та Манус Юрій-учасник майдану від імені своїх побратимів щиро подякували за кожну зібрану гривню.

Наприкінці всі присутні заспівали гімн «Ще не вмерла України». Та й правда, поки наша земля має таких мужніх вірних синів- воїнів,таких патріотів, поки наші діти будуть пам’ятати і шанувати звичаї своїх предків, співатимуть українські пісні, плекатимуть рідне слово, доти Україну ніхто не здолає.

Слава Україні! Героям слава!

Вчитель Йосипівської школи Боднар Ольга

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top