Зустріч із громадою села Переволочно

    Зустріч із громадою села Переволочно

Керівництво РДА продовжує проведення зустрічей з територіальними громадами Буського району. Чергова така зустріч відбулася у вівторок, 21 лютого, у с.Переволочно. За дорученням голови РДА Петра Мороза з громадою зустрівся його перший заступник Олег Ільків. Окрім нього, участь у зустрічі взяли: заступник начальника управління соціального захисту населення РДА Роман Антонишин, представники агропідприємств, які орендують земельні ділянки мешканців села, працівники Переволочненської сільської ради на чолі з головою Василем Колещуком.
Мета таких зустрічей, – як зазначив Олег Ільків, – вивчити проблеми територій та громадян безпосередньо на місцях, напрацювати шляхи їх вирішення спільно з місцевою владою та людьми, обговорити плани розвитку населених пунктів.
За час зустрічі, на яку прийшло біля 70 осіб, посадовець розповів про основні результати роботи райдержадміністрації в 2016 році, акцентував увагу на пріоритетних напрямках діяльності органів влади на 2017 рік. Надалі Олег Ільків провів аналіз фінансового стану сільської ради, її доходів і видатків, розповів про додаткові можливості наповнення бюджету, запропонував брати більш активну участь у різноманітних конкурсах мікропроектів, залучати кошти вітчизняних і іноземних фондів розвитку для реконструкції об’єктів соціальної сфери, влаштування водогонів, вуличного освітлення, тощо.
Особливу увагу керівник приділив перспективам розвитку сільського господарства Бущини, його потенціалу, розповів про нові можливості додаткового заробітку для селян в галузі садівництва, дав дієві поради з розвитку власної справи, створенню кооперативів.
Про порядок та механізм нарахування та надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, надання допомог малозабезпеченим, багатодітним сім’ям, пільг громадянам, про нововведення в законодавстві, що стосуються соціального захисту громадян, розповів заступник начальника управління соціального захисту населення РДА Роман Антонишин.
Далі слово мали представники агропідприємств – орендарів земельних паїв громадян, які поділилися своїми планами щодо можливості корегування у бік збільшення розміру орендної плати за паї, готові допомагати й надалі громаді у вирішенні соціальних питань, запропонували людям бути більш ініціативними й гуртом вирішувати проблеми.
Серед актуальних питань населеного пункту: налагодження роботи по збору та вивезенню твердих побутових відходів; ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ; ремонт доріг до села.
Насамкінець Олег Ільків і Василь Колещук запропонували присутнім поширити серед своїх знайомих інформацію щодо можливості підписання контракту для служби в Збройних Силах України, розповіли про вимоги до претендентів і переваги, які вони отримають у разі його підписання.

Інформація Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top