Зустріч “Кіборгів” у Львові

«Кіборг» Олександр Мошонкін: Донецький аеропорт зробив наші долі 

Учора, 19 січня, на свято Водохреща у Львові відбулася зустріч з учасниками АТО – «кіборгами», які боронили Донецький аеропорт, пережили страшні дні полону та повернулися живими додому. Вони поділилися спогадами зі служби під час антитерористичної операції. Про це повідомляє ZIK.
Олександр Мошонкін, Павло Панченко, Любомир Гринюк,  Тарас Колодій – їхні імена давно відомі українцям, адже чи не вся країна чекала довгоочікуваного їхнього звільнення з полону бойовиків. Кажуть: мужньо трималися, сподіваючись на те, що їх обов’язково визволять. «У полоні я знав, що вдома на мене чекає мама, рідні, друзі. Мене зараз багато пізнають у Львові і навіть у Києві», – зізнається Тарас Колодій.

Наш земляк, бущанин Олександр Мошонкін, який був мобілізований під час третьої хвилі, на Схід потрапив у листопаді 2014 року.

«А вже у січні 2015 року ми поїхали у термінал і перебували там до кінця. Потім – 197 днів полону…

Аеропорт – це страшно. Там ніколи не знаєш, що на тебе чекає через кілька хвилин. Аеропорт зробив наші долі, там ми стали рідними людьми. Були запеклі бої, полон… Але аеропорт тримався – тримався і бойовий дух. Ми зробили, що могли.

У мене лише одне питання – чому залишився живим? Але розумію, що на все воля Божа: значить, я ще чогось не зробив у житті», – говорить він.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top