Зустріч Паралімпійського чемпіона Антона Дацка із Гумниськими школярами

Сильний духом…

Антон Дацко, чемпіон XV Паралімпійських ігор 2016 року, срібний призер XІV Паралімпійських ігор 2012 року, побував з візитом у Гумниській ЗОШ І-ІІ ступенів Буського району.

У навчальному закладі Антон Володимирович не вперше. Цього разу завітав, щоб поділитися зі школярами враженнями про Паралімпійські ігри в Ріо влітку 2016 року. Спортсмен  розповів про особливості організації олімпійського форуму, підготовку до змагань та  сам турнір.  Незабутнє враження справили на Антона пейзажі, які розкинулися з гори, на якій знаходиться статуя Христа-Спасителя. Олімпієць поспілкувався зі школярами, які розповіли про види спорту, якими займаються. Відмовитится від шкідливих звичок, займатися спортом чи будь-якими рухливими іграми–ось головна думка, на якій акцентував Антон Дацко.З особливим зацікавленням діти розглядали золоту медаль чемпіона, яка стала результатом наполегливих тренувань нашого земляка у фехтуванні на шаблях.

Слова подяки спортсмену висловила вчитель фізкультури Крегул Віра Йосипівна, яка була організатором заходу. Переповнені емоціями, діти прощалися з Антоном Дацком–гордістю не лише нашого краю, а й України

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top