Зустріч випускників в Олеській школі

 Зустріч випускників в Олеській школі

Вже стало багаторічною традицією, що у першу суботу лютого в Олеській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувається зустріч шкільних друзів. Двері школи гостинно відчинилися для випускників усіх років, серед яких – студенти, робітники, підприємці, освітяни, юристи, економісти і навіть кандидати наук та професори. Святковий концерт був пересипаний жартами, піснями і танцями, а випускники висловили вдячність усім, хто доклав титанічної праці для того, щоб вивести їх у люди.

Незабутнім залишиться виступ випускника Олеської школи 1960 року доктора географічних наук, професора, завідувача кафедри ґрунтознавства і географії грунтів Львівського національного університету ім. І.Франка, Заслуженого професора Львівського університету, Почесного громадянина Буського району Степана Павловича Позняка. З вдячністю за отриману путівку в наукове життя рідній Олеській школі він презентував свою книгу «Сторінки життя і діяльності знаних людей Олеського краю», у якій подано коротку характеристику природи Олеського краю, історію виникнення та розвитку містечка Олеська від заснування до наших днів, сторінки життя і діяльності знаних людей, які своїми здобутками прославили не лише Олеську землю, а й нашу державу. Книга присвячена 650-річчю Олеська.

І хоча за вікном лютувала зима, у залі сяяли теплими сонячними промінчиками очі випускників, їх наставників та панував радісний настрій, надихаючи усіх на наступну зустріч поколінь.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top