Зустріч випускників в Олеській школі

 Зустріч випускників в Олеській школі

Вже стало багаторічною традицією, що у першу суботу лютого в Олеській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувається зустріч шкільних друзів. Двері школи гостинно відчинилися для випускників усіх років, серед яких – студенти, робітники, підприємці, освітяни, юристи, економісти і навіть кандидати наук та професори. Святковий концерт був пересипаний жартами, піснями і танцями, а випускники висловили вдячність усім, хто доклав титанічної праці для того, щоб вивести їх у люди.

Незабутнім залишиться виступ випускника Олеської школи 1960 року доктора географічних наук, професора, завідувача кафедри ґрунтознавства і географії грунтів Львівського національного університету ім. І.Франка, Заслуженого професора Львівського університету, Почесного громадянина Буського району Степана Павловича Позняка. З вдячністю за отриману путівку в наукове життя рідній Олеській школі він презентував свою книгу «Сторінки життя і діяльності знаних людей Олеського краю», у якій подано коротку характеристику природи Олеського краю, історію виникнення та розвитку містечка Олеська від заснування до наших днів, сторінки життя і діяльності знаних людей, які своїми здобутками прославили не лише Олеську землю, а й нашу державу. Книга присвячена 650-річчю Олеська.

І хоча за вікном лютувала зима, у залі сяяли теплими сонячними промінчиками очі випускників, їх наставників та панував радісний настрій, надихаючи усіх на наступну зустріч поколінь.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top