Зустріч з випускниками в Ожидівській школі

Рідна школа завжди з вами, вона у кожного в душі

В Ожидівській ЗОШ І-ІІІ ст. ось уже багато років не порушується традиція збирати усю велику шкільну родину у першу суботу другого зимового місяця. У теплій атмосфері справді родинного свята 3 лютого  зібрались в актовій залі колишні випускники школи, а тепер лікарі, вчителі, водії, інженери, юристи, будівельники, програмісти, бізнесмени — усі знавці своєї справи.

У привітальному слові директор школи Топорівська С.Л.  підкреслила, що, незважаючи на давню історію, школа іде в ногу із часом. Серед досягнень –  щорічні перемоги у районних та обласних предметних олімпіадах, участь у різноманітних конкурсах. Виступила  на святковому  вечорі і попередній директор школи — Прохоровська Н. П., яка з радістю  відмітила потужний позитивний розвиток школи, а також висловила надію, що прекрасна традиція зустрічі із випускниками буде продовжуватись і надалі.

Ведучими вечора були одинадцятикласники , а дев’ятикласник Шелемба С. презентував відеофільм  «Моя рідна школа». Також перед гостями виступали юні артисти школи: вокалісти Шах Н. (3 кл.), Лапанюк В.(9кл.), Гапчин І.(10 кл.), Концова О. (10 кл.), родинний дует у складі Дрозд О. та М., ансамбль старшокласників, танцювальний колектив «Етуаль». Щиро аплодували випускники учням 9, 10, 11 класів за змістовні гумористичні сценки про шкільне життя.

Особливі слова  подяки та привітання   звучали для випускників і гостей свята, які відстоювали цілісність нашої  держави і були  учасниками АТО.

Пам’ять про тих  однокласників і вчителів, які відійшли у вічність, вшанували хвилиною мовчання.

Далі в програмі зустрічі –  теплі спогади про найкращі роки дитинства і юності,  спілкування  зі  своїми  вчителями,  однокласниками.

Довго у той незабутній вечір не стихало у школі. Вона  вирувала, наче  вулик…

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top